Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /home/majicwoo/domains/majic.pl/public_html/elewacja/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/majicwoo/domains/majic.pl/public_html/elewacja/includes/menu.inc).

Realizacje

Nie wiesz, jak się zabrać do wykańczania/malowania elewacji? Czytasz nasze wskazówki, ale nadal szukasz inspiracji? Dobrze trafiłeś – w tym miejscu znajdziesz zdjęcia z realizacji poszczególnych etapów projektów remontowo-budowlanych innych internautów. Na zdjęciach będziecie mogli już wkrótce – mamy nadzieję! – oglądać różne oblicza elewacji wraz z komentarzami autorów.

Zachęcamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi; dzięki temu poszerzymy naszą bazę, a każdy kolejny odwiedzający będzie miał możliwość przyjrzenia się ciekawym rozwiązaniom, podzielenia się swoimi wątpliwościami, czy udzielenia kilku cennych rad na przyszłość czytelnikom z mniejszym doświadczeniem w malowaniu elewacji.