Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /home/majicwoo/domains/majic.pl/public_html/elewacja/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/majicwoo/domains/majic.pl/public_html/elewacja/includes/menu.inc).

Farba do malowania garażu

 

Farby specjalistyczne to produkty do zadań specjalnych, takich, gdzie standardowe farby nie przyniosą zamierzonego efektu.
 

Po pierwsze w skład takich farb wchodzą farby na zacieki plamy po zalaniu plamy po sadzy spaleniu pozostałości po pleśni grzybach na ścianie.

Odpowiednikiem na tego typu zabrudzenia jest specjalistyczna farba na plamy i zacieki Majic 47-0068 Primer & Sealer doskonale pokrywa i blokuje ich ponowne przechodzenie przez farby nawierzchniowe. Ma jednak także szersze zastosowanie: jeśli chcemy zakryć raz na zawsze brzydkie ślady po markerach czy dymie (nad grzejnikami, ale też po żółknięcie ścian po dymie papierosowym), to powinniśmy wybrać właśnie tę farbę!

Po drugie istotną rzeczą są farby do posadzek betonowych, ścian które są przez nas często użytkowanie w garażach, piwnicach itd.

Odpowiednikiem na tego typu przypadek będzie kilka produktów:

- PORCH & FLOOR to specjalistyczna farba do betonu i drewna. Doskonale nadaje się do wewnątrz jak i na zewnątrz. Najczęściej stosowana do malowania posadzek betonowych, hal magazynowych, garaży, warsztatów, podjazdów, drewnianych podłóg itp.

- Rust Kill farba specjalistyczna do betonu, po zastosowaniu farby nawierzchniowej jak również katalizatora wzmacniającego strukturę farby. Wykorzystywana była do parkingów podziemnych którego zdj znajdują się na naszej oficjalnej stronie www.majic.pl jak również na faceboooku.

    - Profesjonalny Amerykański Impregnat do kostki brukowej MAJIC WATER SEALER 8-0165 to głęboko wnikający środek zabezpieczający, którego formuła oparta jest o najszlachetniejsze żywice akrylowe. Produkt ten daje Ci możliwość przebarwienia kostki brukowej lub betonu na dowolny możliwy do uzyskania kolor! Równie ważną jego funkcją jest zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi. Do tego odświeża wygląd kostki brukowej bądź betonu.