Komunikat o błędzie

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters w drupal_get_feeds() (linia 394 z /home/majicwoo/domains/majic.pl/public_html/elewacja/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/majicwoo/domains/majic.pl/public_html/elewacja/includes/menu.inc).

Opinie

W trosce o jakość naszych usług chcielibyśmy zaprosić Was do dzielenia się opiniami na temat proponowanych przez nas rozwiązań, dotyczących malowania elewacji oraz produktów Majic Paints
i Wooster.

Zależy nam na obiektywnych i zarazem pożytecznych opiniach, ktore pozwolą innym internautom zorientować się w co warto inwestować, a także nam, jako profesjonalnej firmie, rozwijać te gałęzie naszej działalności, które cieszą się Waszym największym uznaniem.

Jednocześnie, pewni silnej pozycji na rynku produktów takich jak farby Majic Paints (farby fasadowe,
o których piszemy tu najwięcej, ale nie tylko) , czy profesjonalne narzędzia do malowania Wooster, pozwalamy sobie także zamieścić kilka opinii firm, które z nami współpracują.